Pink Little Monster

Autor wzoru

Stfu!rczość

Ładuję....
29,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Wszystkie dzieci są słodkie i kochane, ale niektóre robią przy tym sporo zamieszania. To właśnie dla nich jest koszulka PINK LITTLE MONSTER. Możesz kupić ją swojemu nieposkromionemu dziecku. Ta koszulka dla dzieci może być też pomysłowym prezentem. Może Twoi znajomi mają dzieci, których odwiedziny zawsze odchorowujesz? Niech wzór PINK LITTLE MONSTER będzie dla nich drobną uszczypliwością.

    Koszulka z nadrukiem PINK LITTLE MONSTER ma charakterystyczny wzór. Przedstawia on sympatycznego potworka, z jakim może się kojarzyć dziecko w czasie swoich najlepszych zabaw. Wyrazisty i dokładny nadruk PINK LITTLE MONSTER nie ma na celu nikogo obrazić, a jedynie rozśmieszyć.

    Wyobraziłeś już sobie, jak wzór będzie pasował do twojej córy? Zatem zapraszamy na zakupy! Sprawdź inne kolory koszulek, a także torbę na zakupy PINK LITTLE MONSTER. Koszulki są w różnych rozmiarach, więc mogą nosić je dzieci od trzech do dziesięciu lat. Twoje dziecko nie przestaje robić zamieszania nawet w markecie? Torba na ramię PINK LITTLE MONSTER sprawi, że może chociaż obsługa spojrzy na ciebie bardziej pobłażliwie.

    #littlemonsters #potworki #potwór #urocze #cute