Pikachu

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Czas realizacji : 2-3 dni robocze + czas dostawy
  • Pika, pika… pikachu! Nie, to nie specyficzny odgłos kichnięcia! Ten waleczny okrzyk jest znany każdemu, kto obejrzał choć jeden odcinek kultowych Pokemonów. Koszulka PIKACHU to wspaniały sposób, by przypomnieć sobie te wspaniałe, beztroskie chwile. To także wspaniały pomysł na prezent dla małego, jak i już trochę większego człowieka. Koszulka z nadrukiem PIKACHU będzie towarzyszyć beztroskim zabawom przez długi czas.

    Koszulka dla miłośnika PIKACHU ucieszy nie tylko dziecko, ale i rodziców. W końcu niektórzy z nich wychowywali się na pokemonach i sami chcieli mieć takiego wspaniałego kompana. Jak dobrze, że teraz można spełnić, choć odrobinę swoich marzeń! Tylko czasem szkoda, że własnego dziecka nie da się zamknąć w pokeballu w razie potrzeby…

    W kolekcji znajduje się koszulka dziecięca PIKACHU dla malucha w wieku 3-4 lata oraz koszulka męska na większe okazy. Jest dostępna w idealnym, żółtym kolorze rozkosznego PIKACHU. Niestety, nie elektryzuje się równie widowiskowo, ale w zestawieniu z całą resztą zalet – łatwo można jej to wybaczyć.

    #pokemon #geek #games #dlaniego #złapjewszystkie #pikachu #dzieci2020