Petarda

Autor wzoru

PULPET

Ładuję....
55
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
Produkty typu fullprint wysyłka w 5-6 dni roboczych
  • Z czym kojarzy nam się PETARDA? Chociaż powinna z amunicją (imitującą wybuch innego urządzenia pirotechnicznego), to dziś wszystkim kojarzy się z „Master Chefem”. Nawet nie pamiętamy, kto częściej wypowiadał słowo PETARDA – Michel Moran czy Mateusz Gessler. Koszulka z nadrukiem PETARDA to koszulka dla wszystkich fanów tego popularnego telewizyjnego show, ale nie tylko! Koszulka PETARDA dedykowana jest głównie wszystkim osobowym – petardom. Czyli komu właściwie?

    Właśnie tym – niejednoznacznością – wyróżnia się nasza koszulka. PETARDA potocznie oznacza osobę błyskotliwą, ale jednocześnie wybuchową. Pamiętaj jednak, że efekty pirotechniczne często inspirują do działania. Warto nosić koszulkę PETARDA i pobudzać na co dzień kreatywność swoją i innych. Jednak przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką lub skonsultuj się ze specjalistą – nieprawidłowo użyta PETARDA może uszkodzić narząd słuchu. Zabić chyba nie powinna...

    Co jeszcze umieściliśmy w naszej kolekcji? Prócz białej także niebieską męską koszulkę PETARDA. Impulsywne osoby zdarzają się jednak wśród obu płci, dlatego znajdziesz u nas również damską zieloną koszulkę z napisem PETARDA, idealną dla każdej wybuchowej dziewczyny!

    #jestemkobietą #jestemfacetem #praca #miłość #sport #impreza #tshirt #koszulka #koszulki #pulpet

Inne z tym wzorem

Pozostałe wzory od

PULPET

Tak naprawdę nikt nie wie kim jest Pulpet. Wiadomo tylko, że robi fajne koszulki.
Nobody knows who #Pulpet is, but he makes the best t-shirts.