Padło mi endomondo

Autor wzoru

Felativity

Ładuję....
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Każda wymówka jest dobra, żeby uniknąć wysiłku fizycznego. Jeśli nie da się już zwalić na pogodę, zawsze możesz powiedzieć: PADŁO MI ENDOMONDO i już. Koszulka PADŁO MI ENDOMONDO najlepiej prezentuje się na krągłym brzuszku. To koszulka dla facetów, którzy wierzą we własne ideały, a nie podążają za fit modą. Jeśli jednak zdecydujesz się pójść na siłownię, zrobisz w niej furorę. Koszulka może być świetnym pomysłem na dowcipny prezent z podtekstem.

    Koszulka z nadrukiem PADŁO MI ENDOMONDO ma charakterystyczny napis, który kontrastuje z tłem koszulki. Dzięki temu widoczny jest już z dużej odległości. Dobra jakość nadruku, oryginalna stylistyka i przesłanie sprawiają, że chętnie będziesz nosił gadżety PADŁO MI ENDOMONDO także na co dzień.

    Jeśli koszulka Ci nie wystarczy, w serii znajdziesz także koszulkę sportową, kubek, a nawet buzę z kapturem PADŁO MI ENDOMONDO. Możesz wybrać spośród kilku kolorów i wielu rozmiarów ubrań. Bluza PADŁO MI ENDOMONDO może Ci się przydać podczas wędrówek po lesie. Raczej nikt nie odmówi pomocy, kiedy spytasz o drogę do miasta.

Pozostałe wzory od

Felativity

Fela - z wykształcenia informatyk i fotograf, z zamiłowania jeszcze filmowiec i trochę grafik. Za dzieciaka koszulki robiła za pomocą kawałka kartonu, nożyka i farbek, a że do tej pory jej nie przeszło, to teraz robi za pomocą koszulkowo.com. (felativity.pl)