Owoc Żywota Twojego Je ZUS

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
39,99
29,99
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
Uwaga! W związku z aktualną sytuacja z COVID-19 czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu nawet do 10 dni roboczych.
  • Prowadzisz własną działalność i masz wrażenie, że OWOC ŻYWOTA TWOJEGO JE ZUS? Przeglądasz kwity z wypłaty i dochodzisz do tego samego wniosku? Wyraź swoją frustrację tą koszulką dla przedsiębiorców i zniesmaczonych pracowników. Wzór OWOC ŻYWOTA TWOJEGO JE ZUS będzie się pięknie prezentował na piersi osoby bezrobotnej z wyboru. Sprawdź, jak na tę koszulkę zareagują znajomi. Może podarujesz ją jednemu z nich, jako dwuznaczny prezent z podtekstem?

    Koszulka OWOC ŻYWOTA TWOJEGO JE ZUS ma prosty napis wykonywany różnymi grubościami czcionki. Dzięki temu jest widoczny z daleka. Trzy ostatnie litery są w innym kolorze, dlatego raczej nie wkładaj koszulki z nadrukiem OWOC ŻYWOTA TWOJEGO JE ZUS na pielgrzymkę. Nie zaleca się też wizyt w oddziałach ZUS.

    Możesz sięgnąć po kilka wariantów kolorystycznych, jak i koszulki dla kobiet OWOC ŻYWOTA TWOJEGO JE ZUS. Z łatwością dobierzesz także odpowiedni rozmiar. Damskie koszulki OWOC ŻYWOTA TWOJEGO JE ZUS mają estetyczny krój, który podkreśli figurę każdej kobiety.

    #zus #pieniadze #skladki #placictrzeba #ubezpieczenia #ubezpieczenie #oszust #owoczywotatwojego #polishpyramids #polskiepiramidy