Oh? Pokemon

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
55
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Urodziłeś się w latach 80. lub 90. i bajką Twojego dzieciństwa były słynne Pokemony? To znak, że jesteś tzw. Millennialsem i obecnie z nostalgią powracasz do beztroskich dni młodości, oglądając filmowe ekranizacje japońskiej anime, a także realizując się w kolejnych etapach gry Pokemon Go! Jeśli tak – czarna koszulka OH? POKEMON jest właśnie dla Ciebie! Jest to także koszulka dla młodszych fanów – będzie idealnym prezentem dla Twoich dzieci, siostrzeńców czy bratanków, którzy poznają animowanych bohaterów światowej sławy. OH? POKEMON to wzór dla wszystkich, mających poczucie humoru i niebojących się pokazać, że wciąż bawią ich bajki oraz gry.

    Co wyróżnia OH? POKEMON? Zdecydowanie użyty obraz, a także towarzyszący mu napis. Koszulka z nadrukiem OH? POKEMON nawiązuje bowiem do największej zagadki i najbardziej ekscytującego elementu zarówno samej anime, jak i gry. Przecież nie można przewidzieć, jaki Pokemon wykluje się z jaja! Pozyskiwanie nowych stworków to najistotniejszy element gry – rodzaj nagrody i rozpoczęcia nowej przygody z nowym Pokemonem!

    W kolekcji znajdziesz także inne wzory produktu. Męska żółta koszulka OH? POKEMON to idealna propozycja dla lubiących bardziej wyraziste kolory oraz przede wszystkim fanów najsłynniejszego stworka, czyli Pikachu. Dostępna jest również damska niebieska koszulka OH? POKEMON z tym samym zagadkowym jajkiem. Może dziewczyny szybciej zgadną, co się wykluje? Ponoć mają szósty zmysł i nieco lepszą intuicję!

Inne z tym wzorem