Oczy vel Tygrysek

Autor wzoru

Tygrysek

Ładuję....
55
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
Produkty typu fullprint wysyłka w 5-6 dni roboczych
  • #tygrysek #oczy #oko #wzrok #rysunek #dzielo #autor #malarz #plotno #farba

Inne z tym wzorem

Pozostałe wzory od

Tygrysek

Nazywam się Dariusz  Szulim. Urodziłem się 31.05.1975 r. w Wołominie; mieszkam w Sulejówku pod Warszawą. Nie będę rozpisywał się tutaj o moim życiu zawodowym, ponieważ nie mam takiego. Skończyłem podstawówkę i zawodówkę, z której wyszedłem jako mechanik pojazdów samochodowych (tylko na papierze). Nauka w szkołach/grupach, specjalnie mnie nie pociągała, wolałem kształcić/kształtować się sam (co robię do tej pory), czyli tzw. Steppenwolf. Można powiedzieć, że do szkół chodziłem tylko po to, by mieć papier. Zarabiam na życie, pracując w firmie, w której wyrabia się artykuły z tworzyw sztucznych (to tak na marginesie). Rysowanie/tworzenie, jak sięgam pamięcią, pociągało mnie zawsze.Tak naprawdę, to chyba od jednej z pierwszych wizyt na Starówce w W-wie, z wycieczką w czasach podstawówki, gdzie wpadły mi w oko czarno-białe rysunki/obrazy z widokami W-wy. 
Nie poszedłem do szkoły o  kierunku artystycznym. Dlaczego? (sprawa osobista). Rysowanie jest moją pasją. Najlepiej wychodzą mi abstrakcje, tzn. tworzę z wyobraźni, czasem coś podpowiadają mi sny. Czy rysuję portrety, zapytacie. Rzadko, ale tak, zdarza mi się: sławne postacie, artyści, zwykłych ludzi. Jak wpadnie mi w oko fajne zdjęcie. 
To by było na tyle. Chociaż jestem samoukiem, to osobiście uważam, że mam talent i marzy mi się wypłynięcie na szeroką wodę, jak to się mówi. Pozdrawiam wszystkich, którzy mają tak samo.