Niedźwiedź

Ładuję....
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
Paczka w Ruchu (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Niedźwiedź to nasz największy drapieżnik. Król lasu. Silny, szybki i sprawiedliwy.

    To wartości, którymi kierujemy się w Animal Rescue. Każdy wie, że z niedźwiedziem się nie zadziera :)

    Monika Pietras

    https://monikapietras.wordpress.com/portfolio/grafiki/

Pozostałe wzory od

Animal Rescue Polska

Fundacja Animal Rescue Polska powstała na początku 2015 roku z inicjatywy fundatorów Ingi Lechowskiej i Dawida Fabiańskiego, ludzi z wielkim sercem i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w organizacjach działających na rzecz zwierząt. Jest społeczną odpowiedzią na sytuację w Polsce, poziom edukacji i podejście Państwa do ekologii i sozologii.

Podstawowym celem Fundacji jest szeroko pojęta pomoc i działania na rzecz poprawy dobrostanu zwierząt domowych, gospodarskich i dziko żyjących. Działalność organizacji skupia się na edukacji, integracji środowisk, przeciwdziałaniu w sytuacjach kryzysowych oraz na rozwoju i poprawie infrastruktury, mających wpływ na jakość życia zwierząt i ludzi. Fundacja jest Organizacją Pożytku Publicznego i utrzymuje swoją działalność głównie z darowizn osób prywatnych i instytucji.