Nie wstydzę się Cthulhu

Autor wzoru

ZA MAŁO MANY

Ładuję....
55
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
Produkty typu fullprint wysyłka w 5-6 dni roboczych
W związku z aktualną sytuacja z COVID-19 czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
  • Nie wstydź się Cthulhu. Przytul go do serca! Koszulka NIE WSTYDZĘ SIĘ CTHULHU to świetny sposób na manifestację swojej głębokiej wiary. Tak głębokiej, że sięgającej dna smętnego jeziora. Doskonale nadaje się na prezent dla miłośników najsłynniejszego mieszkańca R’lyeh. Dla Ciebie też.

    Koszulka z nadrukiem NIE WSTYDZĘ SIĘ CTHULHU wyraźnie podkreśla wolność, jaką cieszy się Przedwieczny. Bo pod wodą można być wolnym i nie ma w ogóle tam obowiązków. Spokojnie czeka na własny powrót, lekko drzemiąc. W zasadzie śpi jak zabity, ale nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami. Żadne pięć złotych ze sprzedaży koszulki nie jest przeznaczone na poprawę jego sytuacji, ale sam zainteresowany nie wygląda, jakby się tym przejmował.

    W asortymencie znajduje się koszulka damska i koszulka męska NIE WSTYDZĘ SIĘ CTHULHU. Każdy może więc oddać hołd Panu Snów podczas jakiejkolwiek aktywności. Odważni mogą nawet w niej spać – podobno ten ubiór wyraźnie wskazuje Cthulhu istoty inteligentne, z którymi warto się kontaktować.

    #cthulhu #filmy i seriale #film #koszulki filmowe #śmieszne koszulki #śmieszny nadruk

Inne z tym wzorem

Pozostałe wzory od

ZA MAŁO MANY

Popkulturowe, geekowe i okolicznościowe opakowania na ludzi. Szyk i elegancja z odrobiną szaleństwa. Rebusy, gry słowne, gry wstępne. Autorem wszystkich grafik jest Jerry Bremer. Fb/ZaMaloMany