NIE MÓW MI JAK MAM ŻRYĆ

Autor wzoru

werynajs

Ładuję....
29
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Żyjesz na własnych zasadach i uważasz, że nikomu nic do tego? Twoim hobby jest jedzenie pysznych rzeczy? Koszulka NIE MÓW MI JAK MAM ŻRYĆ będzie dla Ciebie idealna. Postawi wyraźne granice, których zatroskani o Twoją dietę nie powinni przekraczać. Koszulka z nadrukiem NIE MÓW MI JAK MAM ŻRYĆ będzie też świetnym prezentem dla dobrego znajomego, który ma już dość tłumaczenia, że po prostu lubi jeść.

    Koszulka NIE MÓW MI JAK MAM ŻRYĆ to krótki i dobitny manifest stylu życia. Świnka wydaje się mieć w ogonku to, co inni sobie pomyślą o jej ulubionej czynności. Bierz z niej przykład i z przyjemnością żyj po swojemu!

    W kolekcji znajduje się koszulka męska i koszulka damska NIE MÓW MI JAK MAM ŻRYĆ. Dostępne są także naprawdę duże rozmiary – od S do 4XL. Do wyboru masz aż osiem kolorów. Protip – dopasuj go do koloru sosu z pizzy, a jeśli się ubrudzisz, nikt tego nawet nie zauważy! Z kolei milutka bluza NIE MÓW MI JAK MAM ŻRYĆ ogrzeje Cię równie skutecznie co dobry obiadek, a będziesz mieć ją na dłużej!

    #jedzenie #fat #food #grubas #pizza #cola #fastfood #fitless

Pozostałe wzory od

werynajs

WERYNAJS - czyli Wytwórnia Wytworów Wytwornych. 
Grafiki na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. 
Produkcja, dystrybucja, ilustracja. 
 
ofiszial: werynajs.pl
sołszyl midia: fb.com/werynajs