Nie mów do mnie teraz KSZ

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
24,99
24,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Koszulka NIE MÓW DO MNIE TERAZ KSZ jest pomysłem na zaskakujący prezent. To prosta koszulka dla młodych ludzi z poczuciem humoru. Możesz podarować ją przyjaciółce albo ubrać na siebie. Zastanawiasz się, co pomyśli Twój szef, kiedy zobaczy napis NIE MÓW DO MNIE TERAZ KSZ na Twojej piersi? Chcesz zobaczyć minę swojego partnera, kiedy Cię w niej zobaczy?

    Koszulka z nadrukiem NIE MÓW DO MNIE TERAZ KS nawiązuje do znanego reality show. Przypadkowe sformułowanie Pani Perfekcyjnej przeszło do popkultury. NIE MÓW DO MNIE TERAZ KSZ pozwoli Ci wyrazić swoje myśli i stan. Prosty kolorowy napis jest czytelny, a koszulka ma elegancki krój. Nie musisz się obawiać wyjścia w niej do znajomych albo na imprezę.

    Hasło NIE MÓW DO MNIE TERAZ KSZ pojawia się nie tylko na koszulkach z nadrukiem. Możesz znaleźć także bluzę z kapturem i torbę na zakupy NIE MÓW DO MNIE TERAZ KSZ. Każdy element pasuje do zestawu i sprawdzi się w wielu sytuacjach. Bluza NIE MÓW DO MNIE TERAZ KSZ może być świetnym pomysłem na jesienne spadki nastroju – po takiej informacji raczej każdy da Ci spokój.

    #nie mów do mnie #nie mów teraz #rozenek #majdan #show #perfekcyjna #pani domu #showbiznes