Nie ma złej pogody do biegania

Ładuję....
55
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Czas realizacji : 2-3 dni robocze + czas dostawy
  • Kiedy z nieba siąpi deszcz, wiatr świszcze, łózko przyciąga i przywołuje… STOP! Trening sam się nie zrobi! Sam potrzebujesz motywacyjnego kopa? Szukasz prezentu dla kogoś, kto dopiero zaczął uprawiać ten zacny sport? Koszulka dla biegacza NIE MA ZŁEJ POGODY DO BIEGANIA to świetny sposób na zmotywowanie siebie lub kogoś do przynajmniej lekkiej przebieżki. Wystarczy jedno spojrzenie na motywujące hasło i... Nie ma, że boli. Biegiem na trasę!

    Koszulka NIE MA ZŁEJ POGODY DO BIEGANIA świetnie sprawdzi się nie tylko podczas treningu. Świetnie będzie Ci w niej i po, i przed joggingiem. Jest ładna i wygodna. Miło pachnie, bo pachnie jak Ty. Pasuje do wszystkich sportowych ciuchów. Poza tym koszulka z nadrukiem NIE MA ZŁEJ POGODY DO BIEGANIA nie zmywa się w deszczu i wiatr też jej tak łatwo nie potarga. To chyba dla niej wystarczająca reklama.

    W tej kolekcji znajduje się koszulka damska i koszulka męska NIE MA ZŁEJ POGODY DO BIEGANIA. Do wyboru masz rozmiary od S do XXL. Szybko znajdziesz idealną dla siebie i będziesz korzystał z niej przez długi czas.

Pozostałe wzory od

Narodowy Spis Biegaczy

Bieganie opanowało Polskę – to fakt. Biegamy w biegach ulicznych, odchudzamy się, spotykamy na wspólny jogging ze znajomymi. Społeczność biegaczy rośnie w zawrotnym, jednak niezmierzonym tempie. Serwis polskabiega.pl postanowił zrobić z tym porządek i znaleźć odpowiedź na pytania:

► Ilu nas jest?
► Dlaczego biegamy?
► Kim jesteśmy?
► Jak biegamy?

Narodowy Spis Biegaczy jest akcją społeczną, która potrwa do końca września. Prosimy biegaczy o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, w zamian za co każdy spisany otrzymuje swój indywidualny numer biegacza. My zaś po przeanalizowaniu wszystkich odpowiedzi przygotujemy pierwszy w Polsce, rzetelny raport o bieganiu, który opublikujemy już na początku listopada.

Biegasz? Spisz się! Każdy biegacz się liczy.

www.narodowyspisbiegaczy.pl