Nie byłem rudy!

Ładuję....
50
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 150,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
  • Jesteś znany ze swojego niezwykle wysokiego czoła? Koszulka NIE BYŁEM RUDY sprawi, że będziesz znany także z pomysłowej koszulki! A może Twój dobry znajomy ma tak zwaną glacę, piękną jak sam Księżyc w pełni na wiosnę? Koszulka NIE BYŁEM RUDY będzie dla niego wymarzonym prezentem! (Ale oczywiście najpierw upewnij się, że faktycznie nigdy nie był rudy...).

    Koszulka z nadrukiem NIE BYŁEM RUDY JESTEM ŁYSY, BO MI GORĄCO ma same zalety. Nie zniszczy Ci fryzury. Ludzie uśmiechają się na jej widok. A przede wszystkim jest wykonana z wysokiej jakości bawełny, dzięki czemu nie będzie Ci w niej gorąco, a to szczególne istotne. Poza tym jest miła w dotyku – dokładnie tak, jak czubek twojej głowy.

    Koszulka dla dumnych posiadaczy łysej głowy występuje w trzech kolorach, we wszystkich rozmiarach. W serii NIE BYŁEM RUDY znajduje się koszulka męska i koszulka damska NIE BYŁEM RUDY. Możesz w niej jeść, spać, a nawet uprawiać sporty ekstremalne. Koszulka NIE BYŁEM RUDY daje Ci gwarancję, że włos Ci z głowy nie spadnie!

Inne z tym wzorem