Nic się nie stało

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
Paczka w Ruchu (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • NIC SIĘ NIE STAŁO to obowiązkowa koszulka dla wszystkich fanów naszej reprezentacji w piłce nożnej! Ile razy można bowiem krzyczeć po meczu: NIC SIĘ NIE STAŁO, Polacy nic się nie stało? A tak wystarczy tylko założyć koszulkę – możesz zrobić to już przed meczem lub żeby nie wyjść na pesymistę, jak tylko przegrają, a ona będzie przekazywać emocje za Ciebie. Koszulka NIC SIĘ NIE STAŁO powinna być jednak zawsze w pogotowiu – może się przydać, gdy Polacy wchodzą na boisko!

    Koszulka z nadrukiem NIC SIĘ NIE STAŁO wyróżnia się oczywiście oryginalnym napisem, który od razu pokazuje, jak bardzo zaangażowanym i kochającym polską reprezentację kibicem jesteś. Ciekawy jest sam sposób ułożenia napisu – oczywiście słowo „Polacy” zostało najbardziej wyeksponowane (żeby było wiadomo, kto zaraz przegra, przegrywa lub już przegrał). Warto zwrócić też na rozróżnienie kolorystyczne NIC SIĘ NIE STAŁO: na górze napis jest biały, na dole czarny. Bo nawet jeśli za pierwszym razem nie brzmi jeszcze to tak źle, to za drugim robi się już czarno na sercu...

    W tym przypadku nie stworzyliśmy wielu wersji kolorystycznych koszulki. Bo skoro chodzi o Polaków, to T-shirt musi być czerwony. I właśnie taką koszulkę męską NIC SIĘ NIE STAŁO znajdziesz w naszej kolekcji. Dla Pań przeznaczona jest wersja identyczna, ale w nieco mniej jaskrawej czerwieni (bardziej wpada w bordo), oczywiście obowiązkowo z napisem NIC SIĘ NIE STAŁO.

    #sport #prawdziwy #kibic #nic #się #nie #stało #polacy #dlaniego #kibicujnaszym

Inne z tym wzorem