Najlepszy Wujek Na Świecie

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
24,99
24,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • NAJLEPSZY WUJEK NA ŚWIECIE to funkcja, która daje wiele wspaniałych doświadczeń i radości, a której nie sposób wpisać do żadnego CV. Uważasz, że masz wujka najlepszego co najmniej na calusieńkim globie? Pozwól mu się tym pochwalić! Koszulka NAJLEPSZY WUJEK NA ŚWIECIE to idealny prezent od siostrzeńców i bratanków. 

    Wujkowie są super! Zawsze służą dobrą radą i znają pełno kompromitujących wątków z życia swojego rodzeństwa, czyli na przykład Twoich rodziców. Nigdy nie wiadomo, kiedy tego typu historie mogą się przydać! Koszulka z nadrukiem NAJLEPSZY WUJEK NA ŚWIECIE to strój, który nosi się z dumą… i pewnością siebie. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza na spotkaniach rodzinnych i wszędzie tam, gdzie warto wzbudzić zaufanie.

    Koszulka dla fajnego wujka jest dostępna w rozmiarach S- 4XL. Jest dostępna w kolorze białym, czarnym i czerwonym. W tej samej serii znajdują się też poduszka i poduszka z wkładem NAJLEPSZY WUJEK NA ŚWIECIE. Będą mu podporą i pozwolą wygodnie wypocząć po ciężkim dniu spędzonym z najlepszymi na świecie bratankami i siostrzeńcami!