Najlepszy tata na świecie

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Koszulka z nadrukiem NAJLEPSZY TATA NA ŚWIECIE w zasadzie powinna być rozdawana wraz z zasiłkiem 500+. Przecież wiadomo, że każdy ojciec to NAJLEPSZY TATA NA ŚWIECIE dla swojego dziecka. Teraz masz okazję oznajmić to całemu światu! Twoje dziecko tego nie potwierdza? Może dlatego, że jeszcze nie mówi! Koszulka dla tatusiów z tym przekazem może być też doskonałym prezentem dla Twojego staruszka. Spraw, żeby Twój ojciec poczuł się dumny i szczęśliwy.

    Koszulka NAJLEPSZY TATA NA ŚWIECIE ma prosty wzór, łatwy do zauważenia z dużej odległości. To dobrze – więcej osób się dowie, z kim ma do czynienia. Przekaz NAJLEPSZY TATA NA ŚWIECIE może pojawić się na kilku kolorach koszulek, a do wytartych jeansów będzie pasował każdy z nich.

    Koszulka to nie jedyny gadżet, który informuje o wspaniałości ojca. Z kubka NAJLEPSZY TATA NA ŚWIECIE dużo lepiej będzie smakowała poranna kawa. Możesz zorganizować cały zestaw dla tatusia, w którym będzie kubek i poduszka NAJLEPSZY TATA NA ŚWIECIE. Niech wesoła wieść pojawia się na każdym kroku i dotrze do kresu najdalszych krain. Z racji tego, że sylwetka tatusiów bywa różna, w naszym sklepie znajdziesz także duże rozmiary koszulek.

    #tata #ojciec #dzieńojca #najlepszytata #głowarodziny #rodzina #father #koszulkadlataty #prezentdlaniego #prezentdlataty #dlaniego #dad #family #daddy #dadboss  #prezent