Najlepsza dziewczyna na świecie

Autor wzoru

oskiixx

Ładuję....
55
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 150,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
  • Nie wiesz, co kupić swojej ukochanej na urodziny albo dzień kobiet? NAJLEPSZA DZIEWCZYNA NA ŚWIECIE to koszulka dla każdej superdziewczyny, której chcesz pokazać, że Ci na niej zależy. Nie musi to być jednak partnerka – koszulka NAJLEPSZA DZIEWCZYNA NA ŚWIECIE będzie idealnym prezentem także dla siostry czy najlepszej przyjaciółki. Drogie Panie – Wy również możecie sobie same sprawić podarek, bo wiecie przecież, jak wygląda NAJLEPSZA DZIEWCZYNA NA ŚWIECIE!

    Czym wyróżnia się koszulka z nadrukiem NAJLEPSZA DZIEWCZYNA NA ŚWIECIE? Oczywiście napisem – każdy, kto przeczyta go na koszulce, będzie wiedział (Ty przecież już wiesz, więc należy innym to uświadomić) kim jest ta „naj”. Oczywiście warto podarować koszulkę Paniom z dystansem do siebie, bo efekty zakupu jej dla typowych księżniczek, mogą być opłakane. Zwłaszcza dla Ciebie, jeśli żyjesz z taką na co dzień.

    Niestety w kolekcji nie znajdziecie męskiej wersji naszej koszulki (chociaż to by było naprawdę ciekawe i dość zabawne). Na razie więc nie wahajcie się podarować np. na Walentynki tej damskiej, czarnej wersji koszulki NAJLEPSZA DZIEWCZYNA NA ŚWIECIE.

    #Najlepsza Dziewczyna na Świecie #Dziewczyna #Jestem Kobietą #Prezent dla niej #Najlepsza Dziewczyna #Kobieta #Prezent #Walentynki

Inne z tym wzorem