Motywacja

Autor wzoru

Stfu!rczość

Ładuję....
55
46,75
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Czas realizacji : 2-3 dni robocze + czas dostawy
  • Odchudzanie przynosi najlepsze efekty, kiedy opowiada się o nim innym. Wtedy już podjadanie nie wchodzi w grę, bo wszyscy wokół wiedzą i patrzą. Poinformuj bliskich, że walczysz z pokusą, zakładając kolorowy T-shirt MOTYWACJA. Jest to doskonała koszulka dla kobiet z silną wolą, które dbają o linię. Z jej pomocą uda Ci się także wyrazić dystans do siebie i odchudzania. Możesz założyć ją do pracy albo na wypad ze znajomymi. MOTYWACJA będzie też świetnym prezentem dla koleżanki, która często odmawia sobie małych słodkich przyjemności.

    Koszulka z nadrukiem MOTYWACJA ma chwytliwy napis. Dodatkowo znajduje się na niej prosty humorystyczny obrazek. Koszulka MOTYWACJA ma atrakcyjny wzór i krój, dlatego możesz nosić ją nawet na co dzień. Poza tym koszulki w podobnej tonacji nie znajdziesz w markecie.

    Możesz sięgnąć po różne kolory i rozmiary koszulek MOTYWACJA. Występują tylko w kroju przeznaczonym dla kobiet, ponieważ to im potrzebna jest taka MOTYWACJA. Możesz wybrać swój ulubiony kolor spośród palety dostępnych barw.

Inne z tym wzorem