Młócę książki

Autor wzoru

Bookeriada

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Lubisz beletrystykę, z pasją pochłaniasz reportaże, za romansami wprost przepadasz, a kryminały przyprawiają Cię o miły dreszcz emocji? Do gustu z pewnością przypadnie Ci także koszulka MŁÓCĘ KSIĄŻKI. Z niej również jesteś w stanie dowiedzieć się niezwykle ciekawych rzeczy! A może masz znajomego, który pochłania książki w tempie ekspresowym? Koszulka z nadrukiem MŁÓCĘ KSIĄŻKI będzie dla niego prezentem idealnym! To strój, dzięki któremu będzie mógł czytać w każdej pozycji!

    Czytanie książek rozwija wyobraźnię i poprawia elokwencję. Koszulka MŁÓCĘ KSIĄŻKI nie pozostawia złudzeń. Dzięki niej natychmiast wiadomo, że interlokutor ma przyjemność wymiany myśli z nielichym i zaprawionym przeciwnikiem. Licytowanie się na liczbę przeczytanych książek to w tym przypadku gra niewarta świeczki. Koszulka MŁÓCĘ KSIĄŻKI jasno wskazuje tego, kto szybko położy przeciwnika na deski. Od deski do deski. 

    Koszulka dla miłośnika literatury jest dostępna w dwóch kolorach. Na kolekcję składają się koszulka męska i koszulka damska MŁÓCĘ KSIĄŻKI. Nabądź kilka egzemplarzy i pomłóćcie wspólnie nieco treści! 

Inne z tym wzorem

Pozostałe wzory od

Bookeriada

Bookeriada to miejsce dla każdego miłośnika książek, który nie wstydzi się, że czyta! Ba, jest z tego dumny. Dołącz do nas, wyrusz w podróż w najdalsze zakątki wyobraźni! 

Facebook: Bookeriada