Misio pysio

Autor wzoru

Red Cat Lotty

Ładuję....
55
44
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Twój MISIO PYSIO ma dwa oblicza: z jednej strony jest milutki jak misiaczek, z drugiej niezgrabny niczym niedźwiedź? To z pewnością koszulka dla niego, czyli wszystkich chłopaków, których czasem kochamy ponad życie, a czasem mamy ochotę po prostu zabić. Koszulka z nadrukiem MISIO PYSIO nie tylko rozbawi Twojego wybranka, ale również da mu niezły pstryczek w nos. Przyznaj jednak, że wcale nie chcesz, by Twój MISIO PYSIO zdecydował się na jedno – misio lub pysio... Jak nudno by wtedy było, prawda?

    Koszulka MISIO PYSIO wyróżnia się kontrastującym zestawieniem słodkiego zdrobnienia, jakiego używamy wobec swoich chłopaków i mężów, z obrazem groźnego, ryczącego niedźwiedzia. Nic nie bawi bardziej, jak właśnie paradoksy i ironia.

    Oczywiście prócz białej w naszej kolekcji znajdziesz także niebieską wersję męskiej koszulki MISIO PYSIO. A jeśli Twój facet nie nosi koszulek, zdecyduj się na jedną z bluz – pozbawioną kaptura lub tę z kapturem – oczywiście z napisem MISIO PYSIO. Pierwsza dostępna jest w wersji czerwonej, druga w niebieskiej.

    #dlapary #związki #pasującewzory #dladwojga #love #forever #pary #love #forever #razem #miso #pysio