Minecraft Świnia

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Czasem każdy z nas ma ochotę przenieść się do innego świata. A już w ogóle do takiego, w którym można niszczyć i budować na zmianę, co tylko się chce. Jednak jak w każdym uniwersum – czy tym ziemskim, czy komputerowym – zawsze zdarzą się jakieś elementy pasywne. MINECRAFT ŚWINIA jest właśnie takim elementem – pasywnym mobem, ale za to niezwykle ważnym. Skąd inaczej wziąłbyś mięso? MINECRAFT ŚWINIA to koszulka dla każdego fana tej słynnej survivalowej gry – gry co prawda bez żadnego określonego celu, ale w której ważne jest przetrwanie. Dajemy gwarancję, że koszulka z nadrukiem MINCECRAFT ŚWINIA pozwoli Ci przetrwać, o ile... nie napotkasz jakiegoś mięsożercy po drodze.

    Nawet jeśli zginiesz, jakoś przetrwasz – czy to w postaci surowego, czy pieczonego (przy śmierci w ogniu) schabu, ale jednak! Nasza koszulka MINECRAFT ŚWINIA wyróżnia się tym, że zamiast całej zbudowanej z bloków świni zawiera tylko jeden blok i to wcale nie trójwymiarowy, a mianowicie świńską twarz. To właśnie spryt liczy się w survivalu – sam pysk nie jest na tyle atrakcyjny, by Cię przyrządzić, więc nie pokazując swoich tłustych schabików, może jednak oszczędzisz życie?

    Fanów Mincerafta jest naprawdę sporo – nie liczy się tu ani wiek, ani płeć. Dlatego w kolekcji prócz damskiej białej i zielonej koszulki MINECRAFT ŚWINIA, znajdziecie także niebieską męską oraz zieloną chłopięcą koszulkę MINECRAFT ŚWINIA. Jeśli Twój mały brzdąc jeszcze nie zna tej komputerowej gry, ale troszkę jak świnka się zachowuje, nietuzinkowa koszulka i tak będzie w sam raz dla niego!

    #minecraft #bull #byk #creeper #eat #sleep #mine #repeat #kot #kaczka #sheep #pig #minecraftworld #game #games #dzieci2020