Minecraft Creeper

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Tego stworka znają wszyscy, którzy chociaż raz zetknęli się z tą komputerową grą, stworzoną przez Markusa Perssona. MINECRAFT CREEPER jest bowiem główną maskotką całej gry oraz jej znakiem rozpoznawczym. To prawie bezgłośny potwór, potrafiący przeprowadzać zasadzki, dlatego wielu graczy boi się starcia z MINECRAFT CREEPER, bo uważa go za najtrudniejszego do pokonania moba. Dlatego koszulka dla wszystkich fanów Mincerafta jest przeznaczona przede wszystkim dla tych odważnych, którzy mają już na swoim koncie niejednego zabitego Creepera.

    Czym wyróżnia się koszulka MINECRAFT CREEPER? Prawdziwą gratką dla miłośników survivalowej gry, ponieważ Creepery są jednym z pierwszych mobów w Minecrafcie. Wiedziałeś, że był to... nieudany projekt świni? Koszulka z nadrukiem MINECRAFT CREEPER przedstawia ponadto niecałego moba, zbudowanego z bloków, ale zieloną twarz z charakterystycznymi czarnymi oczami, ustami i nosem. Wszystko układa się w smutny wyraz twarzy wirtualnego potwora.

    W kolekcji znajdziesz jednak znacznie więcej. Prócz damskiej czarnej koszulki z zielonym stworem, dostaniesz również męską czarną koszulkę MINECRAFT CREEPER. Dla Pań, które chcą być całe jak Minecraftowy mob, polecamy całą zieloną koszulkę z zarysowanymi czarnymi elementami twarzy MINECRAFT CREEPER. Koszulka dziecięca jest dostępna w nieco jaśniejszej, zielonej tonacji.

    #minecraft #bull #byk #creeper #eat #sleep #mine #repeat #kot #kaczka #sheep #pig #minecraftworld #game #games #dzieci2020