MEGAWONSZ9

Autor wzoru

werynajs

Ładuję....
29
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Wysyłka w 2-3 dni robocze
Produkty typu fullprint wysyłka w 5-6 dni roboczych
  • MEGAWONSZ9 to ciąż dla niektórych internautów zagadka. Jeden film, gdzie pojawia się ta nazwa w niecałe 2 tygodnie, zebrał ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube! MEGAWONSZ9 jest fikcyjną postacią wykreowana w necie, dzięki której (według autora filmu) powstał wszechświat, planety i ludzkość. Co powiesz zatem jeśli w Twojej szafie pojawi się koszulka MEGAWONSZ9? To zdecydowanie koszulka dla wszystkich z dużym dystansem do siebie i świata, a także znających internetowe filmiki – warto wiedzieć, w czym się chodzi.

    Koszulka z nadrukiem MEGAWONSZ9 wyróżnia się nie tylko nawiązaniem do tego jednego z najbardziej zabawnych internetowych trollingów ostatnich lat. To również grafika nieco prześmiewcza wobec Youtube'owego konceptu, ukazująca starą jak telefony stacjonarne gierkę. Pamiętaj, grunt to nie wpaść na własne cielsko – wtedy czeka Cię już tylko game over.

    Co jeszcze znajdziesz w naszej kolekcji? Prócz ubrań, także gadżety! Zacznijmy jednak od tych pierwszych – znajdziesz u nas zarówno białe, jak i czarne damskie oraz męskie wersje koszulki MEGAWONSZ9, a także czarne bluzy z kapturem lub bez również dla Pań i Panów, oczywiście z napisem MEGAWONSZ9. Akcesoria z kolekcji to kubek i torba bawełniana MEGAWONSZ. Kto nie chce mieć stwórcy wszechświata we własnym domu?

    #wąż #megawąż #wonsz #megawonsz #internet #wiara #bóg

Pozostałe wzory od

werynajs

WERYNAJS - czyli Wytwórnia Wytworów Wytwornych. 
Grafiki na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. 
Produkcja, dystrybucja, ilustracja. 
 
ofiszial: werynajs.pl
sołszyl midia: fb.com/werynajs