Matka Polka Metallica

Autor wzoru

werynajs

Ładuję....
39
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Nie wszystkie mamusie są takie same. Potrzebna Ci koszulka dla mamusiek, które lubią rock 'n' roll? Doskonale trafiłeś, bo czeka tu na Ciebie koszulka z nadrukiem MATKA POLKA METALLICA! Będzie doskonale pasowała do ostrych dziewczyn z dziecięcymi wózkami. Sprawi, że w macierzyństwie odnajdziesz swoje JA i na dodatek wykrzyczysz je głośnym, chrapliwym głosem. Wzór MATKA POLKA METALLICA znakomicie prezentuje się na ubraniach dla kobiet w różnym wieku. Możesz podarować ją młodym mamom albo uhonorować swoją rodzicielkę i podziękować za długie lata rock 'n' rolla.

    Wzór MATKA POLKA METALLICA nawiązuje do okładek płyt zespołów rockowych i metalowych. Ma drapieżny charakter, dlatego natychmiast widać co przedstawia. Modny krój podkreśli kobiecą sylwetkę. Koszulka MATKA POLKA METALLICA ma humorystyczny charakter i nie wyraża złych wartości ani emocji.

    W sklepie Koszulkowo znajdziesz rozmiar odpowiedni dla każdej mamuśki. Skompletuj bezrękawnik, torbę na zakupy i bluzy z napisem MATKA POLKA METALLICA. Torba na zakupy MATKA POLKA METALLICA pełna pieluch i słoiczków z posiłkiem dla niemowląt? Yeah! O to właśnie chodzi, Mamuśki!

    #matka #parenting #metallica #heavymetal #dzieńmatki #dlamamy #mama #mamusia #prezent #dlaniej #dlakobiety

Pozostałe wzory od

werynajs

WERYNAJS - czyli Wytwórnia Wytworów Wytwornych. 
Grafiki na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. 
Produkcja, dystrybucja, ilustracja. 
 
ofiszial: werynajs.pl
sołszyl midia: fb.com/werynajs