Made in poland body

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
35
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Patriotyzm można wyrażać już od najmłodszych lat, a nawet miesięcy. Jest to możliwe dzięki body dla niemowlaków. Strój ze wzorem MADE IN POLAND BODY jest przeznaczony dla dzieci od trzeciego do dwunastego miesiąca życia. Możesz kupić go dla swojej pociechy albo podarować w prezencie komuś bliskiemu. Body z nadrukiem MADE IN POLAND BODY to dobry pomysł na prezent dla znajomego, któremu urodziło się dziecko. To też świetny sposób na dodatek do prezentu ślubnego.

    Body MADE IN POLAND BODY wyróżnia się pomysłowym i żartobliwym wzorem. Nawiązuje trochę stylem do metek na produktach, opisujących miejsce produkcji. Wzór MADE IN POLAND BODY jest prosty i czytelny.

    Asortyment sklepu obejmuje różne rozmiary, a także koszulkę dla starszych dzieci MADE IN POLAND BODY. Gadżet z nadrukiem dostępny jest w kilku rozmiarach dla dzieci w różnym wieku. Jest wykonany z bawełny, dlatego nie musisz obawiać się o zdrowie malucha. Dla starszych patriotów przygotowaliśmy koszulkę dla dzieci MADE IN POLAND BODY w formie T-shirt.

    #poland #madeinpoland #dzieci #rodzina #body #dzieci2020