Lubię Ludzi WN

Autor wzoru

werynajs

Ładuję....
29
29
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Czas realizacji : 2-3 dni robocze + czas dostawy
  • Lubisz ludzi? Lubisz koszulki z tym napisem? Może nawet masz już jedną. To świetnie się składa – oto kolejna do Twojej kolekcji. Choć nie zdziw się, jeśli przekaz nieco się różni… Koszulka LUBIĘ LUDZI WN to niezawodny sposób na wyrażenie swoich pozytywnych uczuć związanych nie z jednym człowiekiem, nie z dwoma, ale z całym gatunkiem ludzkim! Tak, jak głosił Pan z obrazka.

    Koszulka z nadrukiem LUBIĘ LUDZI WN jasno pokazuje, jakiego filmu fanem jest jej właściciel. Jest bez wątpienia dużo milsza niż ich główny bohater. Ta koszulka dla miłośnika filmów grozy została wykonana z 100% bawełny. Nie mamy w planach szyć wersji wełnianej – zainteresowane owce do tej pory się jakoś nie odezwały.

    W serii znajduje się koszulka męska i koszulka damska LUBIĘ LUDZI WN w czterech kolorach. Będzie stanowić idealny strój na co dzień i nie od święta. Z kolei torba LUBIĘ LUDZI WN zmieści w sobie wiele przydatnych przedmiotów, jak płyty z ulubionymi filmami, gustowne nakrycia głowy i twarzy czy noże do steków.

    #hannibal #lecter #szlachetny #szlachetna #afera #janusze #januszebiznesu #praca #niewolnik #polska #mobbing #ludzie #antysocial #aspołeczny #aspołeczna #nolife #mięso #wege #dieta #film #klasyka #milczenieowiec #90sm

Pozostałe wzory od

werynajs

WERYNAJS - czyli Wytwórnia Wytworów Wytwornych. 
Grafiki na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. 
Produkcja, dystrybucja, ilustracja. 
 
ofiszial: werynajs.pl
sołszyl midia: fb.com/werynajs