Love bike

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
55
44
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Już sam Freddy Mercury śpiewał, że chce jeździć na swoim rowerze. Jeżeli podzielasz jego hobby, z pewnością przypadnie Ci do gustu koszulka LOVE BIKE. Jest ona też świetnym pomysłem na prezent. Ucieszy się z niej zwłaszcza każdy zagorzały cyklista, dla którego Pekin jest wielkim marzeniem. W końcu jest tam aż 9 milionów rowerów!

    No dobrze. Właściciel tej koszulki z dużą dozą prawdopodobieństwa jest fanem rowerów – to już zostało ustalone. A czy pamiętasz może podstawową zasadę dynamiki? Jeżeli ciało A działa na ciało B… i tak dalej. Wniosek jest prosty. Rower z pewnością również uwielbia swojego właściciela! Jak sam widzisz, koszulka z nadrukiem I LOVE MY BIKE AND MY BIKE LOVES ME jest nie tylko wygodna i ładna, ale też niesamowicie mądra!

    Koszulka dla amatora rowerów jest dostępna w dwóch kolorach. W serii znajduje się koszulka damska i koszulka męska LOVE BIKE. Będzie idealnym strojem zarówno na samotne, jak i grupowe wycieczki rowerowe. Prawdziwy miłośnik zapewne będzie w niej nawet spał, słodko śniąc o dalekich podróżach na dwóch kółkach. Na przykład do Pekinu.

    #bike #rower #rowerowelove #sport