Lodzik

Autor wzoru

the12design

Ładuję....
55
44
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Uzębienie jest jak lody, mleczne i stałe. O uzębienie trzeba dbać, więc nie używaj go wtedy, kiedy nie jest to konieczne! Koszulka LODZIK pokaże Ci, co jest dobre! Koszulka dla lodożercy przypomni swoją złotą radę za każdym razem, kiedy na nią popatrzysz. Przyda Ci się nie raz. A jak nie Tobie, to komuś, kto zaraz obchodzi urodziny, imieniny czy rocznicę pierwszego loda na patyku.

    Koszulka z nadrukiem NIGDY NIE GRYŹ, ZAWSZE LIŻ nie tylko przekazuje wielką prawdę życiową, ale robi to w iście wielkim stylu. Kolorowy nadruk przyciąga spojrzenia i podkreśla Twoje poczucie humoru. Nałóż ją na siebie i obserwuj reakcje mijanych ludzi. Albo siedź w domu i jedz lody. Brzmi jak plan.

    Lodzik to dobro, którym trzeba się dzielić! Koszulka z nadrukiem NIGDY NIE GRYŹ ZAWSZE LIŻ występuje w trzech kolorach – czarnym, białym i niebieskim. W serii znajduje się koszulka damska LODZIK i koszulka męska LODZIK. Wysokiej jakości, żeby służyła Ci przez długi czas – bo nigdy nie wiadomo, komu warto udzielić tej cennej rady.