Let It Snow

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
55
44
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Winter is coming, so let it snow! Świat Westeros naprawdę potrafi zmrozić duszę w ciele i w ręce pilota. Dlatego jeśli pod prysznicem podśpiewujesz Pieśń Lodu i Ognia, marzy Ci się chwila na Żelaznym Tronie i lubisz obserwować, jak o to jedno krzesełko bije się pół świata, nie wiedząc nawet, że tylko Nocna Straż ochrania go przed horrorem za Wielkim Murem...to kup tę koszulkę. Będzie idealna na każdy seans! A może dla Ciebie liczy się tylko Jon Snow? W takim razie Let it Snow też będzie jak znalazł! Zestaw tiszirt + czteropaczek + grubo ciachane i masz idealny pomysł na wieczór pełen seriali, z gierką o tron na przedzie. Oczywiście, możemy Ci jeszcze godzinami opowiadać o płaskim szwie w ogóle niegryzącym, o bawełnie, którą wybieraliśmy latami i o kroju, który przetestowało XXXX kobiet i mężczyzn. Ale nie chcemy Cię zanudzać. Mamy nadzieję, że ten wstęp Ciwystarczy i weźmiesz bez wahania! :) Bo co jak co, w Koszulkowo na koszulkach się znamy, chińszczyzną gardzimy i polską metkę doszywamy. A to też jest ważne!

    #gra #graotron #gameoftrones #jonsnow #tron #jonsnow #westeros #lannister #stark #tyrion #khaleesi #serial #targaryen#north #king #winterfell #letitsnow