Lego

Autor wzoru

Michał Szwak

Ładuję....
55
44
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Chociaż w niektórych kręgach klocki LEGO bywają traktowane jako narzędzie najgorszych tortur, to ostatecznie ich rola w wychowaniu dzieci jest niezaprzeczalna. Nie tylko skutecznie zajmują Twoje pociechy, kiedy chcesz mieć chwilę spokoju. Przede wszystkim jednak uczą życiowego optymizmu! Koszulka z nadrukiem LEGO Wszystko się ułoży pozwoli Ci przekazywać dalej tę ważną życiową prawdę. Doskonale nadaje się na prezent dla każdego miłośnika LEGO

    Konstrukcja, którą jeszcze przed chwilą mozolnie zbudowałeś, została zburzona? Koszulka LEGO natychmiast cię pocieszy. Możesz bawić się w niej przez długi czas - i to niekoniecznie klockami.  Nie sprawi ci bólu, kiedy na nią nadepniesz. A co najważniejsze - koszulka LEGO bardzo ładnie się układa!

    Koszulka dla optymisty i fana klocków LEGO występuje w dwóch kolorach. W kolekcji znajduje się koszulka męska i koszulka damska LEGO.  Raczej nie dawaj ich w prezencie rodzicom  kilkulatka, który lubuje sie w rozrzucaniu zabawek. Możliwe, że małe kolorowe klocki nie kojarzą im się zbyt dobrze. Wszyscy inni przyjmą je z otwartymi ramionami!