Łapa!

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
Paczka w Ruchu (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Praktyka dowodzi, że najlepsze są krótkie komunikaty. Koszulka z nadrukiem ŁAPA! doskonale wyraża jeden z tych najpopularniejszych. I choć niektórzy wolą się żegnać, to jeszcze przyjemniej jest się witać! Koszulka dla miłośnika zwierząt i ludzi to wspaniały pomysł na prezent. Już wiesz, co możesz zrobić, jeśli usłyszysz komunikat: daj łapę!

    Dlaczego warto ją mieć? Otóż na koszulce poza piękną łapą możesz mieć własny napis! Wystarczy, że wklepiesz go z łapy podczas zamówienia. Poza tym koszulka ŁAPA! jest miła i miękka. Najlepiej mieć jednak cztery koszulki ŁAPA!. Dlaczego? Jak spadać, to wyłącznie na cztery łapy! Ale pamiętaj, by nigdy nie dawać w łapę. Już lepiej dać za wygraną.

    Koszulka ŁAPA! jest dostępna w trzech kolorach. W serii znajduje się także męska i damska bluza z kapturem ŁAPA!. Została uszyta specjalnie po to, by było ciepło w każdą łapę. Wygodny kaptur nie tylko grzeje, ale ma też wymiar jeszcze bardziej praktyczny – jeśli znajomy Ci ucieka, to wygodnie się za niego.. łapie.

Pozostałe wzory od

dlaSchroniska.pl

Głowna ideą akcji dlaSchroniska.pl jest danie możliwości przekazania przez każdego miłośnika zwierząt podarunku dla potrzebującego pupila. Nawet jeśli chcemy podarować zaledwie kilka czy kilkanaście złotych, nie musimy czekać na specjalną zbiórkę czy szukać numeru konta i robić przelewu. Wystarczy, że dokonamy zakupu w wirtualnym sklepie, a wszystkie nabyte przez nas przedmioty powędrują do wskazanej przez nas placówki i konkretnego czworonoga.
 
Pomóż zwierzakom ze schronisk na www.dlaSchroniska.pl
 
Zysk ze sprzedaży koszulek przeznaczony jest na promocję akcji dlaSchroniska.pl.