Ładny Amerykański

Ładuję....
24,99
19,99
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Niektóre komedie nigdy się nie znudzą. Oglądałeś Samych Swoich już co najmniej tyle razy, ile Kargul i Pawlak cieszyli się na ekranie z nieszczęścia sąsiada? A może ktoś z Twoich bliskich uwielbia ten film? Koszulka ŁADNY AMERYKAŃSKI to dla niego idealny pomysł na prezent!

    Koszulka z nadrukiem ŁADNY AMERYKAŃSKI ma wiele zalet. Dzięki niej natychmiast wiadomo, że masz dobry gust filmowy. Ludzie podchodzą, jako Ty podchodzisz i dzielą z Tobą innymi cytatami z filmu Sami swoi. Jest też po prostu wygodna i jakaś taka śliczna, jak zza oceanu!

    Koszulka dla miłośnika perypetii Kargula i Pawlaka występuje w aż sześciu różnych kolorach.  Uważaj, żebyś podczas wyboru nie pokłócił się sam ze sobą! W serii znajduje się także bluza z kapturem ŁADNY AMERYKAŃSKI, która ogrzeje Twoje serce równie mocno, co seans ulubionej komedii. Z kolei kubek ŁADNY AMERYKAŃSKI przyda się na przykład podczas pojednania z sąsiadem. Możesz go wypełnić wtedy ulubionym napojem. Tylko go nie rozbij! Byłaby szkoda takiego ładnego, amerykańskiego!

Pozostałe wzory od

Piotr Marchewka

Nie do końca poważny człowiek, poważnie traktujący swoją pracę tworząc przy tym wyważoną mieszkankę ciekawych, zabawnych, kreatywnych, wkurzających a nawet kontrowersyjnych projektów. 

Portfolio: piotrmarchewka.pl

facebook: fb.com/MarchewkaPiotr

Instagram: @piotr_marchewka