Kurła

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Jesteś absolutnym fanem małp nosaczy? Miej wizerunek jednej z nich zawsze przy sobie! Koszulka KURŁA to prosty sposób na to, by ludzie mijający Cię na ulicy szeroko się uśmiechali. Znasz kogoś, kto uwielbia memy z nosaczami? Koszulka dla fana memów będzie świetnym pomysłem! Sprezentuj mu ją, a to on będzie się szeroko do Ciebie uśmiechał – ale super!

    Koszulka z nadrukiem małpy nosacza to świetny sposób na niebanalny strój w środku lata. Przyciąga spojrzenia. Dzięki niej możesz mówić jak Polak-cebulak bez obawy o to, że zostaniesz źle zrozumiany. Możesz mieć na imię Janusz, mieć żonę Grażynę. Możesz też jeździć passatem. Możesz wszystko. Tylko nie ciesz się z nieszczęścia sąsiada, bo to nieładnie.

    W serii znajdują się koszulka damska i koszulka męska KURŁA. Możesz sprezentować ją bliskiej Ci osobie, a będzie was już dwoje z wizerunkiem nosaczy na klacie. Albo dwóch. Albo dwie. Zabawa! Z trzech dostępnych kolorów wybierz ten, który najbardziej spodoba się sąsiadowi. Niech mu oko zbieleje z zazdrości.