Król Tatuś Pierwszy

Autor wzoru

Sober

Ładuję....
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
Paczka w Ruchu (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Każdy dom ma swojego króla! KRÓL TATUŚ PIERWSZY to koszulka dla wszystkich ojców, bez wyjątku! Są jednak tacy, którym koszulka z nadrukiem KRÓL TATUŚ PIERWSZY pasuje szczególnie dobrze. O jakich tatusiów chodzi? Cofnijmy się odrobinkę w czasie i przypomnijmy sobie pewną powieść. Gdy Maciuś został królem, był uzależniony od ministrów i etykiety, a traktowano go jak rozpieszczonego malucha. W końcu postanowił pokazać swoją odwagę i w momencie wybuchu wojny wyruszył na front jako zwykły żołnierz. Tam nauczył się pokory i szacunku. Po wprowadzeniu szeregu reform znów napadli go sąsiedzi. Tym razem jednak przegrał i został skazany na... Jednak to już dalsza część przygód! Liczy się moment władania. Dlatego koszulka KRÓL TATUŚ PIERWSZY to symbol wyruszenia przez Twojego tatusia na front... domowej wojny!

    Czym wyróżnia się koszulka KRÓL TATUŚ PIERWSZY? Oczywiście nawiązaniem do słynnej powieści Janusza Korczaka - Król Maciuś Pierwszy, której fabułę w skrócie przypomnieliśmy. Pamiętaj jednak, że to tylko aluzja, bo tatusiów może być więcej! Jak często mówisz do swojego faceta tatuśku? Nawet jeśli Ci się to nie zdarza, koszulka z nadrukiem KRÓL TATUŚ PIERWSZY może być też wspaniałym prezentem powiadamiającym Twojego chłopaka, że niedługo po raz pierwszy zostanie ojcem.

    Jednak aby uczynić chłopakowi tę nietuzinkową niespodziankę lub obdarować swojego ojca np. z okazji jego międzynarodowego święta czy prywatnego, jak urodziny czy imieniny, nie musisz wybierać koszulki. W kolekcji znajdziesz również męską bluzę z kapturem KRÓL MACIUŚ PIERWSZY. Jesteś pewna, że nie będzie w niej chodził? Postaw więc na kolejny produkt z kolekcji, a więc kubek z napisem KRÓL TATUŚ PIERWSZY, z którego może pić codziennie rano kawę lub herbatę. Oczywiście jako pierwszy - niech wstanie i zrobi też innym!

    #tata #ojciec #dzieńojca #najlepszytata #głowarodziny #rodzina #father #koszulkadlataty #prezentdlaniego #prezentdlataty #dlaniego #prezent #dad #family #daddy

Pozostałe wzory od

Sober

Napiszę wprost: nadruki robię dla siebie, czyli takie, w których sam chciałbym chodzić. Tym bardziej będzie mi miło jeśli znajdziesz swój gust oraz poczucie humoru w tych wzorach.