Król Królowa Serce - Zestaw Prezentowy

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Miejsce w twoim sercu zajmuje ta jedna, najważniejsza osoba w życiu? Czujesz, że dla niej zrobiłbyś wszystko? Znajomi powtarzają wam w kółko, że królewska z was para? Tak się dzieje właśnie wtedy, kiedy w grę wchodzi prawdziwe uczucie. Pokaż więc otoczeniu, że ty i twoja druga połówka doskonale znacie zasady tego rozdania. Zestaw prezentowy król i królowa serce nie pozostawi żadnych złudzeń – w życiu bierzecie tylko to, co najlepsze. Kiedy jesteście razem, nie ma dla was rzeczy niemożliwych. A jako team tworzycie zgrany i solidny zespół. Jeśli ktoś postanowi wyzwać was na pojedynek, z góry może liczyć na przegraną. W kartach, jak w życiu, sukces jest wam pisany.

    Niech wszyscy zobaczą, jak ogromne macie królestwo. Udowodnijcie, że by stać się władcą, wcale nie potrzeba wielkich zamków i tronu. W końcu władanie czyimś sercem to jedna z najpoważniejszych ról w życiu. Od teraz królestwo waszej miłości będzie widoczne także dla innych. I nikt nie będzie miał wątpliwości, jakie funkcje w nim pełnicie.

    #dlapar #miłość #związek #drugapołówka #zestawprezentowy #prezent #zestaw

Inne z tym wzorem