Kostka Rubika

Autor wzoru

Michał Szwak

Ładuję....
24,99
19,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • KOSTKA RUBIKA to koszulka dla prawdziwych optymistów. Zwłaszcza w sytuacjach trochę bardziej skomplikowanych... Jak pewnie wiesz, KOSTKA RUBIKA nie jest łatwa do ułożenia, zajmuje sporo czasu i nie raz można stracić przy niej cierpliwość. Wiemy jednak, że zawsze da się ją ułożyć, dlatego co jakiś czas znów próbujemy. Koszulka KOSTKA RUBIKA powstała jednak po to, byś aż tak się nie męczył. Wystarczy, że ją włożysz, a zarówno Tobie, jak i wszystkim dookoła, którzy mają problemy, zrobi się dużo lepiej!

    I to jest właśnie to, czym wyróżnia się koszulka z nadrukiem KOSTKA RUBIKA. Grafika przedstawia po prostu kostkę, ale napis „Wszystko się ułoży” to prawdziwy wybuch wulkanu dobrej energii i nadziei. Warto ją mieć w swojej szafie na gorsze dni. Podziękują Ci także znajomi i wszyscy przechodnie, którzy na pewno uśmiechną się na Twój widok.

    Dlatego właśnie w kolekcji znalazło się mnóstwo produktów – rozsiewać nadzieję można przecież wszędzie i zawsze. Na chłodniejsze dni proponujemy męskie i damskie czarne bluzy z kapturem i bez z nadrukiem KOSTKA RUBIKA. Dla dzieci również zaprojektowaliśmy koszulki, a do tego bawełnianą torbę, a nawet kubek KOSTKA RUBIKA który codziennie rano poprawi Ci nastrój.

    #wszystko #się #ułoży