Koko dżambo i do przodu

Ładuję....
60
48
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Cześć, tu KOKO DŻAMBO I DO PRZODU”. To moje hasło. Dobre, nie? Przydam Ci się nie tylko wtedy, jeżeli jesteś chłopakiem i nie płaczesz. Podaruj mnie komuś, kto lubi stare dobre polskie filmy. A może to właśnie TY? Jako koszulka z nadrukiem KOKO DŻAMBO I DO PRZODU mogę być zawsze blisko Ciebie! Będę Cię wspierała w smutniejszych chwilach - pod warunkiem, że Ty będziesz wspierać mnie swoim boskim ciałem!

    Koszulka KOKO DŻAMBO I DO PRZODU z podobizną filmowego Bolca jest prostym komunikatem, z jakiego filmu cytatami można się z Tobą przerzucać. Pomoże Ci nie tylko przełamać pierwsze lody w nowym towarzystwie, ale też ucieszyć starych kumpli - w końcu naszym chłopakom nie brakuje luzu! 

    Koszulka dla miłośnika polskich filmów występuje aż w pięciu różnych kolorach – dobierz taką, która pasuje Ci do skarpetek. W kolekcji znajdują się koszulka męska i koszulka damska KOKO DŻAMBO I DO PRZODU wysokiej jakości,  w różnych rozmiarach - w sam raz dla każdego, kto lubi ten film tak samo jak Ty! Nie wahaj się - KOKO DŻAMBO I DO PRZODU!

    #koko dżambo #koko #do przodu #śmieszne #śmieszne nadruki #koszulki z nadrukiem

Pozostałe wzory od

Piotr Marchewka

Nie do końca poważny człowiek, poważnie traktujący swoją pracę tworząc przy tym wyważoną mieszkankę ciekawych, zabawnych, kreatywnych, wkurzających a nawet kontrowersyjnych projektów. 

Portfolio: piotrmarchewka.pl

facebook: fb.com/MarchewkaPiotr

Instagram: @piotr_marchewka