King Bruce Lee Karate Mistrz

Autor wzoru

Felativity

Ładuję....
24,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Czas realizacji : 2-3 dni robocze + czas dostawy
  • Na tę koszulkę może polecieć łza, dama i małolata! Koszulka KING BRUCE LEE KARATE MISTRZ jest lepsza od niejednego kimona. Dorównuje jej jedynie Franek Kimono. Spraw ją sobie, jeżeli ćwiczysz z bratem ciosy karate. To idealny pomysł na prezent dla fanów Piotra Fronczewskiego, Bruce’a Lee i prawdziwej poezji śpiewanej. Bo przecież ta piosenka to czysta poezja, która uderza prosto w serce!

    Koszulka z nadrukiem KING BRUCE LEE KARATE MISTRZ jasno obwieszcza przeciwnikom, z kim mają do czynienia. Dzięki niej od razu wiadomo, że masz w sobie dzikość żółtej pantery. Koszulka KING BRUCE LEE KARATE MISTRZ może Ci też z powodzeniem służyć do zasłaniania ciałem. Z taką koszulką nikt z Tobą nie będzie zadzierał!

    Koszulka dla miłośnika sztuk walki występuje w pięciu kolorach. Wybierz ten, który jest najlepiej dopasowany do Twojego kimona. Torba KING BRUCE LEE KARATE MISTRZ wytrzyma niejeden porządny chwyt. Idź za ciosem i weź jeszcze kubek KING BRUCE LEE KARATE MISTRZ. Na pewno przyda Ci się, jeśli chcesz być lepszy w sztukach walki.

Pozostałe wzory od

Felativity

Fela - z wykształcenia informatyk i fotograf, z zamiłowania jeszcze filmowiec i trochę grafik. Za dzieciaka koszulki robiła za pomocą kawałka kartonu, nożyka i farbek, a że do tej pory jej nie przeszło, to teraz robi za pomocą koszulkowo.com. (felativity.pl)