Kierownik Grilla

Autor wzoru

Sober

Ładuję....
55
44
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Kiełbaski i szaszłyki może sobie smażyć każdy, ale KIEROWNIK GRILLA jest tylko jeden. Jeśli znasz takiego, musisz mu podarować gadżet z tym nadrukiem. To koszulka dla prawdziwego faceta, któremu niestraszny jest żar i płonące węgle. Koszulka sprawdzi się na rozpoczęciu sezonu. Możesz też ofiarować ją w prezencie znajomemu, do którego wybierasz się na garden party. Niech dumnie nosi koszulkę KIEROWNIK GRILLA aż do ostatniej iskierki żaru.

    Koszulka z nadrukiem KIEROWNIK GRILLA ma żartobliwy wzór i ciekawy rysunek. Widać na nim grilla i kilka narzędzi, bez których nie może się obejść żaden mistrz ceremonii. Już z daleka widać kto tu jest kim. KIEROWNIK GRILLA ma stylowy i ładny wzór, dlatego sprawdzi się nie tylko w czasie grillowania.

    Seria składa się z kilku wariantów kolorystycznych koszulek KIEROWNIK GRILLA. Oczywiście dostępna jest tylko w wersji dla facetów. Dla takich prawdziwych facetów, którzy lubią nie tylko pilnować kiełbaski, polecany jest czerwony T-shirt KIEROWNIK GRILLA, najlepiej w rozmiarze XXL.

Inne z tym wzorem

Pozostałe wzory od

Sober

Napiszę wprost: nadruki robię dla siebie, czyli takie, w których sam chciałbym chodzić. Tym bardziej będzie mi miło jeśli znajdziesz swój gust oraz poczucie humoru w tych wzorach.