Just Married

Autor wzoru

Pudding

Ładuję....
49,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
Paczka w Ruchu (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Sezon ślubny rozpoczęty! Koszulka dla świeżo upieczonych mężatek, pragnących pochwalić się całemu światu: oto właśnie wzięłam ślub i będę szczęśliwa na wieki wieków amen, to idealny prezent zarówno ślubny, jak i świeżo poślubny. JUST MARRIED! będzie również doskonałym pomysłem, jeśli chcesz zrobić swoim kumpelom dowcip i udać, że właśnie poślubiłaś swojego wybranka. A co powiesz na taką niespodziankę: koszulka z nadrukiem JUST MARRIED! jako kreacja podczas nocy poślubnej? Rozładowanie ślubnego stresu Pana Młodego gwarantowane!

    Co tak naprawdę wyróżnia jednak JUST MARRIED!? Połączenie napisu ze wzorem, który łączy w sobie romantyzm z przymrużeniem oka. Koszulka JUST MARRIED! posiada też podtytuł „together forever” – najbardziej popularne i najbardziej powszechne wyobrażenie o związku. No i te fioletowe serduszka wokół splecionych nierozerwalnie złotych obrączek... Nic tylko brać ślub! Nawet tylko po to, by móc założyć JUST MARRIED!.

    W kolekcji znajdzie się oczywiście i wersja dla Panów JUST MARRIED!" – idealna na prezent dla Pana Młodego. Dlaczego i on powinien ją mieć? Bo będziecie wyglądać niezwykle, chodząc w tych koszulkach zarówno osobno, jak i razem! Dostępne w kolekcji także inne kolory koszulek damskich JUST MARRIED! sprawią, że każda młoda mężatka znajdzie tę idealną dla siebie.

    #justmarried #nowozency #slub #wesele #milosc #rodzina #para #obraczki #przysiega #razemnazawsze #wielkidzien #bigday #wedding #pannamloda #panmlody

Inne z tym wzorem