JPRDL

Autor wzoru

ASZDZIENNIK

Ładuję....
55
44
Kurier DPD (18,90 zł) lub Paczkomaty (14,90 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • JPRDL – ten skrót mówi sam za siebie. Nie do końca wiemy, czy powstał on z lenistwa – całe przekleństwo wymaga jednak napisania aż dwóch słów, czy niby ma być mniej wulgarny, jeśli zapisany jest skrótowo. Wiemy jednak, że koszulka JPRDL po prostu znaczy: nic dodać, nic ująć. Kto powinien ją mieć w swojej szafie? To koszulka dla wszystkich odważnych facetów z dystansem do siebie i świata, ale także mających czasem wszystko gdzieś. I piszących często po prostu JPRDL – czy to na Messengerze, czy w sms-ach.

    Czym wyróżnia się nasza koszulka z napisem JPRDL? Chociaż jak już wspomnieliśmy, jej przekaz jest jasny, trzeba było ją nieco podkręcić. Mamy więc hasztag (tak, naprawdę, to stało się już hasztagiem, nie żartujemy!) i prześmiewczą grafikę. Czy ten facet łapie się za łeb, bo myśli JPRDL, czy dlatego, że zobaczył taki hasztag? Zdecydujcie sami.

    Odważne chłopaki? Nie tylko. Mamy również coś dla odważnych oraz wyluzowanych dziewczyn. W naszej kolekcji prócz czarnej męskiej koszulki znajdziesz także czarną damską koszulkę JPRDL. Polecamy ją jednak zakładać w czasie wolnym od pracy czy od szkoły – nie bierzemy odpowiedzialności za reakcję nauczycieli i przełożonych.