Język polski jest przyjazny

Autor wzoru

Loesje Polska

Ładuję....
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Język polski jest przyjazny, wystarczy, że w to uwierzysz. Ma wiele reguł, wyjątków i odmian, ale to tylko po to, żeby nie było zbyt nudno! Koszulka JĘZYK POLSKI JEST PRZYJAZNY idealnie sprawdzi się na prezent dla korektorów, edytorów, polonistów, pisarzy i innych ludzi, którzy na co dzień pracują ze słowem.  

    Bywają momenty, kiedy warto być „ąę”. Jednym z nich jest pisanie tekstu w języku polskim. Koszulka z nadrukiem Język polski jest przyjazny, merda ogonkami jest świetnym strojem do pracy, zwłaszcza home office. Jest wygodna i pozwala z łatwością wciskać „Alt” na klawiaturze raz po raz. I jeszcze raz. Słowem – ideał!

    Koszulka dla miłośnika pięknej polszczyzny i znaków diakrytycznych jest dostępna w trzech kolorach. Łatwo dobierzesz go pod kolor swojego atramentu, a przynajmniej rodzaj fontu. W tej samej serii znajdują się koszulka damska i koszulka męska JĘZYK POLSKI JEST PRZYJAZNY. Pojemny kubek zmieści w sobie wiele kawy, pomocnej podczas długich godzin pracy nad tekstem. Tylko nie wylej jej sobie na klawiaturę!

    #Loesje #LoesjePolska #językpolski #polski #język #przyjazny #merdaogonkami #ogonki #ogonek #popolsku #polszczyzna #poprawnapolszczyzna #nauka #poloniści #polonistki 

Pozostałe wzory od

Loesje Polska

Kim/czym jest LOESJE? [czytaj: Luszje]

To wiecznie młoda Holenderka, której imię od 30 lat gości
na minimalistycznych, czarno-białych plakatach z inspirującymi hasłami.

Loesje to również nazwa organizacji i sieci grup lokalnych, obecnych w prawie 30 krajach.

Tworzy je grupa wolnomyślicieli, którzy poprzez działania w przestrzeni publicznej wyrażają swoje opinie – krytyczne, czasem z nutką ironii, czasem zabawne, ale zawsze z inspirującym i konstruktywnym przesłaniem.

Hasła i nowe serie plakatów powstają na warsztatach kreatywnego pisania, które polska grupa Loesje organizuje cyklicznie w Warszawie, a okazjonalnie także w innych miastach Polski.

Teksty Loesje trafiają na murale, wlepki, a teraz także na koszulki.

Sprawdź galerię plakatów: www.loesje.plwww.loesje.org