Jeżurkowo - Psie Sucharki 2

Autor wzoru

Jeżurkowo

Ładuję....
29,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Pomaganie słabszym jest wspaniałe. Jeżeli jesteś wielkim fanem psich sucharków, koszulka JEŻURKOWO – PSIE SUCHARKI 2 również przypadnie Ci do gustu! Stanowi wspaniały prezent dla każdego, komu nieobcy jest los nawet najmniejszych stworzeń.

    Koszulka z nadrukiem Wiesz co się liczy? Zawartość białka w dżdżownicy! to sama radość płynąca z jej użytkowania! Cudownie nadaje się do przytulania zwierzątek małych i dużych. Sama też jest bardzo miła w dotyku. Jakąkolwiek czynność w niej wykonasz – w każdej chwili przyczyniasz się do poprawy warunków życia dzikich stworzeń.

    Koszulka dla miłośników zwierząt występuje w naszej ofercie w kolorze białym. Na tę serię składają się koszulka męska i koszulka damska JEŻURKOWO – PSIE SUCHARKI 2. Zakup tej koszulki to nie tylko łatwy sposób na poprawienie sobie humoru. Każdy egzemplarz pomaga wybudować nowy szpital dla jeży, nietoperzy, wiewiórek, dzikich zająców. Uratowane zwierzątka po otoczeniu ich odpowiednią opieką i rehabilitacji odzyskują wolność. Super sprawa, prawda?

    #jeżurkowo #jeże #pomagamydlajeży #nowyszpital #wiewiórka #nietoperz

Pozostałe wzory od

Jeżurkowo

JEŻURKOWO jest prawdopodobnie najmniejszym w Polsce ośrodkiem rehabilitacji dzikich zwierząt. Mały ośrodek ratuje małe zwierzęta, głównie jeże, ale też wiewiórki, nietoperze i młode zające. Uratowane zwierzęta po wyleczeniu i rehabilitacji wracają na wolność.