Jesus Team

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49,99
44,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Jeśli szukasz nietypowego wzoru, który w pełni wyrazi Twoje poglądy, sprawdź JESUS TEAM. To nie tylko ciekawa koszulka dla chrześcijan, ale też wszystkich osób, które szukają czegoś niepowtarzalnego. Koszulka JESUS TEAM sprawdzi się na spotkaniach religijnych, ale też jako odzież codziennego użytku. Będzie dobrym prezentem dla osób wierzących, ale też otwartych na oryginalne podejście do tego tematu.

    Koszulka z nadrukiem JESUS TEAM ma ciekawy wzór. W tekst JESUS TEAM wpisany jest chrześcijański symbol ryby. Ten rodzaj nadruku jest radosny i żartobliwy, ale nie prześmiewczy. Odbiega nieco od patetycznego sposobu postrzegania kościoła i wiary. Czarny nadruk pojawia się na białych koszulkach, z kolei ciemna koszulka JESUS TEAM ma biały wzór.

    Możesz wybrać spośród kilku wariantów koszulek. Wzór JESUS TEAM znajdziesz na koszulkach damskich i męskich. Dostępne są różne kolory, dlatego wybierz ten, który najlepiej oddaje Twoje usposobienie. Jeśli zamierzasz zabrać koszulkę na pielgrzymkę, nie ma problemu. Miękka bawełniana tkanina zapewni ci wygodę przez cały dzień marszu.