Jesteś tym co jeż

Autor wzoru

PULPET

Ładuję....
55
49
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 109,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • JESTEŚ TYM CO JEŻ to hasło na koszulce, które pomoże Ci wyrazić siebie. Jednak raczej nie chodzi w nim o ochronę praw zwierząt. Masz dystans do przesadnego dbania o swoje nawyki żywieniowe? Może masz znajomych, którzy uwielbiają czytać tabele kaloryczności na etykietach i są przesadnie fit? Koszulka JESTEŚ TYM CO JEŻ może być dla nich humorystycznym prezentem. Jednak wcześnie upewnij się, czy zjedli odpowiednią ilość poczucia humoru!

    Koszulka z nadrukiem JESTEŚ TYM CO JEŻ ma duży czytelny napis, który sugeruje, że chodzi o posiłek. Dopiero mała postać gryzonia pozwala zrozumieć sens przesłania JESTEŚ TYM CO JEŻ. To bez wątpienia koszulka dla osób z poczuciem humoru i najlepiej sprawdzi się w określonych sytuacjach. Jednak jej wzór jest na tyle estetyczny, że możesz ubrać ją nawet do pracy.

    Jeśli szukasz innych kolorów koszulek albo wersji dla faceta i dziewczyny ze wzorem JESTEŚ TYM CO JEŻ, znajdziesz je w asortymencie sklepu. Koszulka damska JESTEŚ TYM CO JEŻ ma krój, który podkreśli sylwetkę kobiet.

    #jeż #jesz #dowcip #bosiezmarnuje #pulpet

Pozostałe wzory od

PULPET

Tak naprawdę nikt nie wie kim jest Pulpet. Wiadomo tylko, że robi fajne koszulki.
Nobody knows who #Pulpet is, but he makes the best t-shirts.