Jej Wysokość Mama

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
39,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
Paczka w Ruchu (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Jej Wysokość Mama to nie jest jakiś tam zwykły tyszert. To manifestacja, to podziękowanie, to pełen wdzięczności wzrok skierowany na Tą, która w Twoim życiu zawsze była obok. I choć w Waszej wspólnej codzienności zdarzały się róże zasłane, pączki w lukrze i gdzie idziesz księżniczko, to trzeba przyznać, że zdecydowanie więcej było: korona Ci z głowy nie spadnie, jak w końcu umyjesz te zęby! Jak widać, życie naszych Mam pełne jest obowiązków iście królewskich, podniosłych i ważnych - w końcu wychowanie przyszłych Następców Tronu to rzecz niełatwa i wymagająca wiele zachodu. I za to im dziękujemy! Nie tylko od święta, w Dzień Mamy i pod choinkę - bez okazji ten t-shirt również będzie jak znalazł, jak malowany. Wybierz Jej Wysokość Mama, jeśli chcesz przypomnieć swojej rodzicielce, że w życiu czasem trzeba założyć koronę i powiedzieć Jego Miłości, że dziś to on ma poodkurzać i nastawić zmywarkę, bo ona to idzie, ale na miasto. I koniec, kropka.

    Tak trzymać, Wasza Wysokość!

    #mama #mamusia #dlamamy #mother #motherlove #koszulkadlamamy #dlaniej #prezent #dzienmatki #dzienmamy #rodzina #supermama #mom #prezent2018