Jedyny taki dziadek

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
24,99
24,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Każdy dziadek jest jedyny i niepowtarzalny, każdy ma w sobie coś wyjątkowego i oryginalnego. Jest jednak jedna rzecz, która łączy wszystkich dziadków na całym świecie. To nieograniczona i bezwarunkowa miłość do wnuków. Dziadek zawsze sprawia, że nawet zwykły spacer staje się prawdziwą przygodą. Przy nim czujesz, że stać cię na więcej, a w sercu rośnie odwaga. To on dodaje ci otuchy, kiedy musisz zmierzyć się z kolejnymi kłodami, rzucanymi ci przez życie. Niezależnie od twojego wieku, dziadek w zanadrzu ma zawsze jakąś złotą myśl. Jego opowieści podnoszą na duchu, pokrzepiają i dodają otuchy.

    Dlatego też już dziś podaruj mu koszulkę z nadrukiem jedyny taki dziadek na świecie, która jest właściwie obowiązkowym elementem garderoby każdego dziadka. Czasem drobne znaki wyrażają więcej, niż tysiąc słów. I dziadek dobrze o tym wie – choć kiedy trzeba, nie szczędzi ciepłych gestów wnukom. 

    Pokaż, jak silna jest nić porozumienia między wami i podaruj mu idealny prezent dla dziadka. I przekonaj się, jak niewiele trzeba, by wywołać uśmiech na jego twarzy. 

    #dzienbabci #dziendziadka #babcia #dziadek #prezentdlababci #prezentdladziadka #prezent #rodzina