Jedyna taka babcia

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
24,99
24,99
Kurier DPD (14,90 zł) lub Paczkomaty (12,50 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 5 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Koszulka jedyna taka babcia na świecie to świetny gadżet, który sprawdzi się w ramach podarunku, niezależnie od okazji. To przecież za babcią mogłeś zawsze się chować, kiedy nabroiłeś coś w domu. To ona dziergała ci ciepłe kapcie i szalik, byś nie marzł w zimowe dni. To u niej możesz usłyszeć niesamowite historie z czasów tak odległych, że nawet trudno sobie je wyobrazić.

    Babcia dba, byś w kubku od herbaty nie miał łyżki, ponieważ grozi to wydłubaniem oka. Pilnuje też, byś na talerzu miał zawsze odpowiednią ilość jedzenia. I żadna wymówka nie pomoże, zawsze musisz zjeść wszystko do ostatniego okruszka. Nie jesteś głodny? Tego stwierdzenia nie ma w babcinym słowniku. A kiedy przekraczasz próg jej domu, to jakbyś przechodził przez magiczny portal do przyjemniejszego świata.

    Pokaż babci, jak bardzo ją kochasz. Doceń jej starania i spraw, by poczuła się naprawdę wyjątkowo. Tak jak ty, kiedy za każdym razem babcia wita cię z uśmiechem i rozpostartymi ramionami. Jedyna taka babcia na świecie zasługuje na to, co najlepsze, a najlepszy prezent dla babci to właśnie nasza koszulka.

    #dzienbabci #dziendziadka #babcia #dziadek #prezentdlababci #prezentdladziadka #prezent #rodzina