Janusz KSZ

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
24,99
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Czy wiecie, że JANUSZ trafił do słownika PWN? Skoro już oficjalnie możemy zapoznać się z jego definicją, nie mogło zabraknąć go na naszych koszulkach! Kim zatem jest JANUSZ? To popularne określenie na ludzi zachowujących się prymitywnie – ma ukazać ludzką małomiasteczkowość, ignorancję i przekonanie o własnej nieomylności. Te cechy mają równocześnie uosabiać stereotypowe negatywne cechy Polaków. Komu dedykowana jest zatem koszulka JANUSZ KSZ? To koszulka dla wszystkich z poczuciem humoru, a także fanów memów z typowym Polakiem, który ma stanowić internetowe wcielenie Janusza.

    Czym wyróżnia się koszulka z nadrukiem JANUSZ KSZ? Oczywiście samym określeniem, ale i sporą grafiką wąsów. Bo jak podaje słownik PWN, JANUSZ to mężczyzna w średnim wieku, ubrany w biały podkoszulek, czarną skórzaną kurtkę, koniecznie w białych skarpetkach i sandałach, reklamówką z dyskontu w ręce i... wąsem oczywiście! KSZ nie znajdziecie na koszulce, ale warto zapamiętać, kto jest autorem tego prostego, ale jakże zabawnego projektu.

    Chcesz mieć w domu najbardziej rozpoznawalnego Polaka? W kolekcji prócz koszulek znajdziesz czarną bluzę z kapturem JANUSZ KSZ. Jeśli jednak nie masz ochoty obnosić się z Januszem po ulicy, wybierz poduszkę lub kubek z napisem JANUSZ KSZ. I nie zapomnij o swojej dziewczynie, na którą czeka koszulka... GRAŻYNA KSZ – będziecie niczym polscy Victoria i David Beckhamowie.

    #janusz #typowy #grażyna #dopasowani #pary #dlapar #związki #razem #dladwojga #love #forever #pasującewzory