Janusz Grażyna - Zestaw Prezentowy

Autor wzoru

KSZ

Ładuję....
49
InPost (15,90 zł) - szybka dostawa
Kurier DPD (14,90 zł) - szybka dostawa
ORLEN Paczka (8,99 zł)
Darmowa wysyłka od 149,00 zł
Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi minimum 2-3 dni robocze (nie obejmuje czasu wysyłki). W przypadku produktów FULLPRINT czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych (nie obejmuje czasu wysyłki).
  • Janusz i Grażyna idealna rodzina? Idealna drużyna, spoko chłopak i dziewczyna? Trzy razy na tak! Wchodzisz do pokoju pełnego ludzi i już od razu wiesz, co wisi w powietrzu? Na bieżąco śledzisz (i komentujesz!) najnowsze wydarzenia w Polsce i na świecie? Na każdy temat masz własne, oryginalne zdanie? Pokaż światu dystans, z jakim odbierasz otaczającą cię rzeczywistość i udowodnij, że potrafisz śmiać się z siebie. Prawda stara jak świat jest jedna – tylko spokój i poczucie humoru mogą nas uratować. Dlatego postaw na idealny zestaw prezentowy i wraz z ukochaną połówką ciesz się faktem, iż nadajecie na tych samych falach. Bez oporów wymieniajcie się własnymi spostrzeżeniami na dany temat i żywo reagujcie na rewelacyjne doniesienia.

    Niezależnie od miejsca, czasu i wieku, zestaw prezentowy Janusz i Grażyna zawsze zrobi furorę. Jeśli więc wciąż nie wiesz, co podarować bliskiej osobie, spraw jej ten oryginalny i niepowtarzalny upominek. I ciesz się nim razem z nią! W końcu w kupie raźnie i co dwie głowy (i dwa kubki!) to nie jedna.

    #dlapar #miłość #związek #drugapołówka #zestawprezentowy #prezent #zestaw

Inne z tym wzorem